otaznikmalyOdpovědi na otázky ohledně projektu ZEVO Cheb, vč. odpovědí na aktuální vývoj publikované od r. 2016. Firemní politikou společnosti TEREA Cheb s.r.o. vždy bylo a je podnikání v duchu našeho sloganu odpovědně s přírodou. Jsme přesvědčeni, že to je správný přístup pro společný prospěch. Máte-li dotazy, rádi Vám na ně odpovíme prostřednictvím kontaktního emailu. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otázky
Odpovědi & Zajímavosti…
2016

V chebských Radničních listech vyšel článek: Opoziční zastupitelé jsou pro referendum o spalovně

Jaký je váš názor?

Obavy autora článku chápeme, protože při návrhu řešení technologie ZEVO Cheb, jsme se před čtyřmi lety znečišťováním životního prostředí, též vážně zabývali. Navrhli jsme však využití moderního řešení likvidace škodlivin z kouřových plynů. Toto řešení je popsáno v dokumentaci a obstálo v procesu posuzování vlivu ZEVO Cheb na životní prostředí (tzv. velká EIA, ke tažení ZDE). Odkaz (http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_KVK458)

Co se týče vlivu provozu ZEVO Cheb na zdraví obyvatelstva, byly o tom postupně zpracovány dokonce dvě nezávislé odborné studie, od dvou různých znalců v oboru. Riziko možných negativních dopadů provozu ZEVO Cheb na zdraví obyvatel v Chebu a v okolí příštím provozem ZEVO Cheb, nebylo zjištěno.

Scroll to top