ZEVO ukonceni projektu header

„Valná hromada společnosti TEREA Cheb s.r.o. schválila ukončení projektu ZEVO v městské části Švédský vrch. Návrh byl předložen městem Cheb. Díky vstřícnému postoji německého společníka, firmy GELSENWASSER AG, mohlo být odsouhlaseno definitivní ukončení projektu. Jednatelům společnosti byl dán pokyn, aby podnikli příslušné kroky k ukončení projektu. Potvrdila se tak dlouhodobě úspěšná a oboustranně vstřícná spolupráce města a německé firmy.

Návrh na realizaci projektu ZEVO na Švédském vrchu byl před sedmi lety projednáván na žádost města Cheb na valné hromadě firmy TEREA a byl následně za souhlasu GELSENWASSER AG schválen. Jednatelé byli pověřeni, aby projekt prověřilo a zajistilo přípravná opatření k realizaci ZEVO. Náklady na přípravu projektu vynaložené v uplynulých letech půjdou za společností. Věříme ale, že zkušenosti, jež zaměstnanci získali při dosavadní přípravě, budou moci využít v dalších rozvojových projektech firmy.
Děkujeme jednatelům společnosti a zaměstnancům, že projekt na základě dosavadního usnesení valné hromady až dodnes rozvíjeli s velkým nasazením a odborným know-how.“

Odkaz na dokument: zde

Scroll to top